Stavebné práce v interiéri

Strojové omietky, sadrokartóny, obklady a dlažby, maľovanie

Strojové omietky

Dokonalé omietky pre váš interiér

Realizujeme veľkoplošné strojové omietanie interiéru vápenocementovými strojovými omietkami, ktoré sú vhodné do všetkých typov interiérov, novostavieb, domov a bytov.

Strojové omietky robíme podľa vášho želania – v jednej alebo dvoch vrstvách, prípadne omietky aj presieťkujeme. Omietame vrátane inštalácií rohových líšt a ochranných fólií na okná alebo dvere. Problematické miesta nahodíme ručne.

Pri realizácii sme maximálne precízni a vždy opravíme prípadné nerovnosti alebo pukliny. Upratovanie na záver je samozrejmosť. Výsledkom sú dokonalo omietnuté steny, na ktoré bude radosť pozerať.

Radi vám interiér po omietnutí a vyschnutí aj profesionálne vymaľujeme. Nemusíte sa tak o nič starať – všetky interiérové a maliarske práce máte od jedného dodávateľa a za výhodnejšiu cenu.

Montáž sadrokartónu a sadrokartónových konštrukcií

Majstri na sadrokartón

Montujeme zo sadrokartónu. Všetko čo potrebujete. Postavíme sadrokartónové stropy a priečky v byte, novostavbe domu aj obchodnej prevádzke.

Realizujeme tiež zložitejšie sadrokartónové konštrukcie – podsvietené podhľady, výklenky, výrezy, poličky a iné interiérové vychytávky presne podľa vášho želania.

Sme precízni a dbáme na každý detail.

Kvalitné obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby sú dôležitou súčasťou interiéru a exteriéru budov. Sme firma, ktorá sa špecializuje na dodávanie a montáž obkladov a dlažieb pre rôzne typy projektov, vrátane obytných a komerčných stavieb.

Naša firma ponúka širokú škálu obkladov a dlažieb, ktoré zahŕňajú rôzne materiály ako keramika, kameň, sklo a mnoho ďalších. Naši odborníci vám radi pomôžu vybrať materiály, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a preferenciám.

Okrem dodávky obkladov a dlažieb poskytujeme aj kompletné montážne služby, aby sme zabezpečili, že vaše nové obklady a dlažby budú nainštalované správne a spoľahlivo. Naši skúsení pracovníci majú vysokú odbornosť a špičkové vybavenie, aby zabezpečili vysokú kvalitu práce.

Náš cieľ je poskytovať našim zákazníkom vysoko kvalitné a spoľahlivé riešenia pre ich projekty obkladov a dlažieb.

Kompletné maliarské práce

Maľovanie

Maľovanie je ďalšou dôležitou súčasťou interiéru každej budovy a môže byť veľkým faktorom pri vytváraní estetického vzhľadu miestnosti. Sme firma, ktorá sa špecializuje na dodávanie a aplikáciu farieb na steny, stropy a iné povrchy pre rôzne typy projektov, vrátane obytných a komerčných stavieb.

Naša firma ponúka širokú škálu farieb od rôznych výrobcov, vrátane tradičných látok a moderných farieb s nízkym obsahom VOC, ktoré sú bezpečnejšie pre životné prostredie. Naši odborníci vám radi pomôžu vybrať farby, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a estetickým preferenciám.

Okrem dodávky farieb poskytujeme aj kompletné maľovacie služby, aby sme zabezpečili, že vaše steny, stropy a iné povrchy budú nalinkované správne a spoľahlivo. Naši skúsení pracovníci majú vysokú odbornosť a špičkové vybavenie, aby zabezpečili vysokú kvalitu práce.

Náš cieľ je poskytovať našim zákazníkom vysoko kvalitné a spoľahlivé riešenia pre ich projekty maľovania.

Neváhajte si vyžiadať rýchlú cenovú ponuku

Naše realizácie

NAJDETE NÁS

DATOS BAU, s.r.o.
Priemyselná 281/41
905 01 Senica
Slovenská Republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

IČO: 47784431
DIČ: 2024125697
IČ DPH: SK2024125697
IBAN: SK38 0200 0000 0032 9822 2557

KONTAKT

+421 944 881 588
datosbau@datos.sk
Po – Pia 8:00 – 17:00 hod